Hizmetlerimiz

İşinize Dijital’in Gücünü Katın!

Sunduğunuz ürün ve hizmetleri arayan
milyonlarca internet kullanıcısına bir anda ulaşabilir

veya daha düşük bütçelerle yerel bir marka haline gelebilirsiniz.

Dijital Reklam

İnternet reklamları ile satışlarınızı, hizmetlerinizi zirveye çıkarmaya hazır mısınız? NarClick dijital reklam ajansımız deneyim ve tecrübesiyle işletmenize en çok geri dönüş yapacak reklam kanallarında reklamlarınızı yönetip yayınlayacak. Bu sayede gereksiz harcamalara boşuna para harcamayacaksınız.
Hemen ücretsiz teklif veya bilgi alın.

 

Star

Prodüksiyon

Fotoğraf Hizmeti

Kurumsal Ürün Fotoğraf Çekimleri
E-Ticaret Ürün Fotoğraf Çekimleri
Yemek-Menü Fotoğraf Çekimleri 
Headshot-İmaj Fotoğraf Çekimleri 

Video Hizmeti 

Şirket Tanıtım Filmi Çekimleri 
Ürün Tanım Filmi Çekimleri 
Demoreel Çekimleri 
Dron Çekimleri

Akıllı Bütçeleme

Günümüzde özellikle şirketler için dijital pazarlama son derece önemli bir alandır. Dijital pazarlamada bütçe planlaması yapmak şirketleri bulundukları konumdan daha da etkili bir konuma sürükler. İyi bir bütçe yönetimi sayesinde şirketler oluşturdukları dijital projelerden oldukça değerli sonuçlar alacaktır.

Reklam Tasarımı 

Reklam tasarımı yaparken dikkat edilmesi gereken bazı kurallar vardır. Bu kuralların, tasarım sürecinde uygulanmaması, reklamdan alınacak yatırım getirilerini düşürebilir. Tüketicilerin ilgisini yakalamak, mesajınızı doğru iletebilmek ve tüketicileri bir eyleme geçirebilmek için reklam tasarımı önemli bir faktördür.

Verimli Analitik

Pazarlama analitiği, müşteri görüş ve eğilimlerini gösterir.

Kuruluşların çoğunun pazarlama analitiği kavramını ve önemini görmezden gelme eğiliminde olduğunu görmek şok edici. Pazarlama çabalarının gelirden nasıl kaynaklandığına dair bir resim elde etmek kesinlikle harika bir yol.

Mailing Tasarımı

Mailing tasarımı, e-mail pazarlama sektöründe söz konusu işletme için adeta vitrin görevi gören bir iştir. Mail ile yüzlerce hatta binlerce kullanıcınıza gönderdiğiniz e-bültenlerin nasıl göründüğü aynı zamanda şirketinizin ya da firmanızın nasıl bir kimliğe sahip olduğunu da ortaya koyar.