Web Yazılım &
Tasarım

Markanızın Prestijini Arttırmak İçin
Kurumsal Siteler Tasarlıyoruz.

İnternet dünyasında markanızı ve işletmenizi en iyi
şekilde tanıtan bir websiteniz var mı?

Websitesi artık her işletme için zorunlu bir ihtiyaçtır. Çünkü müşterilerinizin büyük çoğunluğu internetten araştırma yaparak ürün veya hizmet almaktadır. Müşterileriniz size ulaşmak için başka sitelerden bilgi almak yerine sizin oluşturduğunuz ve sizi en iyi şekilde anlatan bir siteden bilgi almalıdır. Bu yüzden internet sitesi bir marka yada işletmenin demirbaş gereksinimleri arasında yer almalıdır.

Bu arada sadece bir websiteye sahip olmak için alelade bir site yaptırmak size faydadan çok zarar sağlayacaktır. Çünkü insanlar aradıkları ürünler hakkında yeterince bilgi olan, kolay ulaşılabilir, anlaşılır siteleri tercih ederek buralardan bilgi alırlar. Bu yüzden yanlış web tasarım yapılması hem potansiyel müşterilerinizin sizden uzaklaşmasına hem de daha amatör bir işletme olarak görünmenize
neden olur.

NarClick olarak yetenekli yazılım ekibimiz, işinde uzman dijital pazarlama uzmanlarımız ile sizin için en iyi web tasarımı sunuyoruz. İnternet sitenizden beklentilerinizi, ihtiyaçlarınızı dinliyor, sizinle beraber en iyi tasarımı uyguluyoruz.

Uyguladığımız web site tasarımlarında şunları sunuyoruz;

  • Mobil cihazlara uygun

  • Farklı ekran çözünürlüklerine uygun (Responsive tasarım)

  • SEO’ya uyumlu

  • Hızlı ve güvenilir

  • Kolay kullanımlı

Beraber Çalışalım

Web Yazılım & Tasarım hakkında çözümlerimiz için lütfen bize ulaşın.